Новини України та світу

З’явилося відео зустрічі Рабиновича і Медведчука з Карпюком в московському Лефортово

З'явилося відео зустрічі Рабиновича і Медведчука з Карпюком в московському Лефортово

Голова “Опозиційної платформи – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук і народний депутат від цієї ж політсили Вадим Рабінович прилетіли в Москву, в “Лефортово”, де дізналися політв’язня Миколи Карпюка. Політики передали політв’язням привіти від родичів, українське сало та український хліб.

Джерело: 112.ua

“Сьогодні у мене нічого не відібрали, я тобі розповім. Це не просто сало, це з Полтави прикопченное у цьому сіні українською, подивися, яке”, – сказав Рабінович, передаючи сало Карпюку.

Карпюк зазначив – щоб з’їсти це сало знадобиться рік, на що політики відповіли, що немає у нього року тут і порадили поділитися з іншими ув’язненими.

У свою чергу Медведчук повідомив Карпюку, що пора відбудовувати країну. “Миколо, у нас непочатий край роботи … непочатий край робот, нова влада, безумовно, тому що якщо б була стара, інша, то звільнили б набагато раніше. Але стара не була зацікавлена в цьому. Безумовно, нова влада багато робила для цього вже зараз, тому що, ну, по-перше, треба результат позитивний, вони намагаються там відновити відносини в хоч який там мірою з Росією. І якби Порошенко погоджувався на ті обміни, які пропонувалися йому, ці обміни мали б місце”, – зазначив політик.

Рабінович додав, що вдома у Карпюка все в порядку. “Вдома у тебе все в порядку, дружина, діти, всі тебе чекають. Це два. Третє. Видужувати треба, приходити в себе, і разом будемо будувати справжню країну. Ти реальний людина, ти патріот, багато пережив”, – зазначив парламентарій.

Раніше Медведчук заявляв, що його візит до Москви проходить на прохання родичів ув’язнених у Росії українців і для того, щоб наблизити момент обміну.

Джерело: www.112.ua