“Зоря” зіграла внічию з “Еспаньолом” і покинула Лігу Європи

Команда Скрипника билася, як могла

Джерело: 112.ua

"Зоря" зіграла внічию з "Еспаньолом" і покинула Лігу Європи

Луганська “Зоря” в Запоріжжі грала матч-відповідь плей-офф кваліфікації Ліги Європи проти “Еспаньолу” з Барселони.

Господарі розуміли, що тільки у великій кількості атаки був їх єдиний шанс на прохід далі. Тому з самого початку гри “Зоря” багато пресингувала і при будь-якій можливості йшла в атаку. І виглядало це непогано. Але забити першими вдалося гостям, у яких після кутового головою точної пробив Факундо Феррейра. “Горняцкими” схрещеними руками аргентинець відсвяткував свій 12-й гол у ворота луганського клубу.

“Зоря” змогла відповісти в другому таймі. Спрацював високий пресинг, після якого захист “Еспаньола” втратила м’яч, його підхопив Ледньов, пройшов до воріт і сильним ударом забив у ворота. Гості несподівано швидко відповіли – Роко пройшов через центр, віддав на хід Варгасу, який пробив Шевченка. Але “Зоря” сьогодні не збиралася програвати, тому побігла відіграватися. Та вдалося це Назарію Русину, який обіграв захисника і з кута воротарського майданчика пробив голкіпера.

Таким чином, луганська “Зоря” завершила свої виступи у Лізі Європи. На груповому етапі турніру зіграють києвське “Динамо” і “Олександрія”.

Новини за темою: “Зоря” – “Еспаньол”: Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

29 серпня, 20:00

Запоріжжя, “Славутич-Арена”

Ліга Європи, плей-офф відбору

“Зоря” – “Еспаньол” 2:2

Голи: Ледньов, 54, Русин, 78 – Феррейра, 34, Варгас, 62

“Зоря”: Шевченко, Михайличенко, Чеберко, Абу-Ханна, Тымчик, Иванисения, Хомченовський, Громов (Русин, 59), Ледньов (Юрченко, 68), Кочергін, Будковський (Кабаев, 81).

“Еспаньол”: Дієго Лопес, Дідак Віла, Калера, Льюїс Лопес, Хаві Лопес, Дардер, Марк Року, Гранеро, Варгас (Кампусано, 77), Феррейра (Лей, 74), Мелендо.

Фінальний свисток! Зоря завершує свою єврокампанію!

81 хв. Кабаев вийшов на поле замість Будківського.

78 хв. ГОООЛ! РУСИН!!! Краса! Шикарно розкрутив Лопеса на лінії штрафного майданчика, змістився до воріт і відмінно пробив з кута воротарського майданчика!

77 хв. Кампусано змінює Варгаса.

74 хв. Лей виходить замість Феррейри.

73 хв. Хомченовський зліва віддав у центр штрафного, звідки Русин спробував пробити в дотик, але м’яч полетів повз ворота.

68 вмп. Замість Ледньова вийшов Юрченко.

66 хв. Санчес змінив у грі Дардера.

62 хв. ГОЛ! ВАРГАС!! Року пройшов центром і простим пасом вивів Варгаса на побачення з Шевченком і той впевнено переграв голкіпера!

58 хв. Русин виходить замість Громова.

54 хв. ГОЛ!!! ЛЕДНЬОВ!!! Спрацював пресинг Зорі! Ледньов перехопив м’яч після невдалого пасу назад від захисника, змістився до воріт і смачно вбив лівою ногою м’яч під праву штангу!

Кінець першого тайму

42 хв. Михайличенко змістився зліва в центр і пробив здалеку – прямо в руки Лопеса.

34 хв. ГОЛ!!! ФЕРРЕЙРА!!! Ну як же так? Подача кутового і Факундо головою відправляє м’яч від штанги у ворота!

32 хв. Хомченовський чудово пройшов по лівому флангу і прострілив, але Громов не дістав м’яч в центрі воротарського!

29 хв. Заспокоїв трохи Еспаньол гру. Не дає Зорі перехоплювати м’яч.

21 хв. Будковський пробив головою після подачі з штрафного зліва, але Лопес зміг забрати м’яч.

14 хв. Ледньов отримав можливість пробити з лінії штрафного після знижки Будковський, але м’яч полетів повз ворота.

10 хв. Зоря запрессинговала, Лопес погано віддав пас, м’яч перехопив Ледньов і пробив, але голкіпер встиг зреагувати на нього!

6 хв. Кочергін пробив з лінії штрафного і Дієго Лопес з працею накрив м’яч у ближньому куті.

Ну, погнали!

Добрий вечір, друзі. Починаємо наш сьогоднішній онлайн. Віримо в успіх Зорі!

Перший поєдинок в Барселоні показав, що в нинішньому стані “Зоря” і “Еспаньол” – команди різного класу. Якщо на перший тайм підопічним Віктора Скрипника вистачило зібраності і впевненості, щоб забити, то у другій половині гри “Еспаньол” повністю переграв гостей з України.

Враховуючи рахунок першого тайму і не найкращий старт Приклади, “Еспаньол” може зіграти в Запоріжжі без достатньої мотивації, що і може стати шансом для “Зорі”. В атаку повинен повернутися Русин, який додав команді різноманітності. “Карпатам” в выходныех забив Будковський. Так що атака луганчан повинна бути максимально націлена на ворота.

Головний тренер “Зорі” Віктор Крипник:

“Поки у нас були сили, ми намагалися грати вперед. Забитий гол нас, звичайно, зрадів. Але наші сили не безмежні. Будемо намагатися будинку голосно грюкнути дверима. Дуже втомилися. Непростий переліт попереду, гра чемпіонату, а потім чекаємо в гості “Еспаньол”. До того моменту, поки у нас будуть шанси боротися, ми, звичайно, будемо це робити. З таких результатів можна робити позитивний підсумок. Повторюся, ми будемо боротися”.

Прогноз 112.ua: 1:1