“Зоря” – “Еспаньол”: Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Вболіваємо за українську команду разом!

Джерело: 112.ua

"Зоря" – "Еспаньол": Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

“Зоря” – “Еспаньол”. Луганський клуб повинен забивати двічі та не пропускати, щоб опинитися в групі Ліги Європи. Онлайн-трансляція матчу “Зоря” – “Еспаньол” розпочнеться на 112.ua о 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі “Уніан”.

29 серпня, 20:00

Запоріжжя, “Славутич-Арена”

Ліга Європи, плей-оф відбору

“Зоря” – “Еспаньол” (перший матч – 1:3)

Перший поєдинок у Барселоні показав, що в нинішньому стані “Зоря” та “Еспаньол” – команди різного класу. Якщо на перший тайм підопічним Віктора Скрипника вистачило зібраності та впевненості, щоб забити, то в другій половині гри “Еспаньол” повністю переграв гостей з України.

Враховуючи рахунок першого тайму і не кращий старт Прімери, “Еспаньол” може зіграти в Запоріжжі без достатньої мотивації, що й стане шансом для “Зорі”. В атаку повинен повернутися Русин, який додав команді різноманітності. “Карпатам” у вихідні забив Будковський. Тож гра луганців має бути максимально націленою на ворота.

Новини за темою: “Зоря” – “Еспаньол”: Сьогодні відбудеться матч Ліги Європи

Головний тренер “Зорі” Віктор Скрипник:

“Поки у нас були сили, ми намагалися грати вперед. Забитий гол нас, звісно, потішив. Але наші сили не безмежні. Будемо намагатися вдома голосно грюкнути дверима. Дуже втомилися. Непростий переліт попереду, гра чемпіонату, а потім чекаємо в гості “Еспаньол”. До того моменту, поки у нас будуть шанси боротися, ми, звісно, будемо це робити. З таких результатів можна робити позитивний підсумок. Повторюся, ми будемо боротися”.

Прогноз 112.ua: 1:1