Новини України та світу

Зірка серіалу “Беверлі Хіллз” Дженні Гарт розповіла, як врятувала шлюб на межі розлучення

Зірка серіалу "Беверлі Хіллз" Дженні Гарт розповіла, як врятувала шлюб на межі розлучення

Одна з головних героїнь серіалу “Беверлі Хіллз” Дженні Гарт зробила відверте зізнання щодо її шлюбу з Дейвом Абрамсом. Американська акторка розсекретила, як зірковому подружжю вдалося пережити кризу і 10-місячне розлучення, зберігши шлюб.

Повне інтерв’ю Дженні Гарт, яка близько 4 років перебуває в шлюбі з американським актором Дейвом Абрамсом, з’явилося на сайті видання People.

47-річна зірка “Беверлі Хіллз” розповіла, що у їхньому житті не все гладко і для того, аби не робити кардинальних вчинків, їм потрібно неабияк працювати над собою та стосунками. За словами Дженні Гарт, одруження після 8 місяців роману – було поспішним рішенням.

Ми занадто поквапилися. У кожного з нас були свої особисті справи, над якими нам потрібно було працювати. Думаю, що такий поспіх був помилкою. Коли все перестало бути таким милим і веселим, як це було, коли все починалося, Дейв не знав, як впоратися з цим,
– заявила акторка.

Проте після 10 місяців розставання вони все-таки примирилися і тепер сміливо розповідають про кризу у відносинах.

Нам довелося остаточно розлучитися. Нам потрібен був цей час, щоб вирости … Ми обидва окремо вчилися тому, що нам варто робити, а потім ділилися цим один з одним, і це знову нас згуртувало,
– ствердила Дженні Гарт.

Зірка серіалу "Беверлі Хіллз" Дженні Гарт розповіла, як врятувала шлюб на межі розлучення

Пізніше вона додала, що після того, як її чоловік Дейв Абрамс подав на розлучення у 2018 році, вона була просто приголомшена.

Імовірність третього розлучення дійсно мене спустошила. Протягом п’яти або шести місяців я була в жахливому настрої. І я ніяк не могла з цим змиритися. Але коли я прийняла той факт, що ми розлучаємося, я повинна була переконати себе, що Дейв – не підхідний для мене варіант. Але в той момент, коли я відчула, що заспокоїлася, ми знову стали спілкуватися,
– зізналася Дженні Гарт.

За словами акторки, вони досі багато працюють над відносинами, проте двоє розуміють, що процес примирення вимагає часу, зусиль і терпіння, тому вірять, що в них все налагодиться.

Джерело Телеканал новини «24»
29.08.2019