Новини України та світу

Журналу Фокус виповнюється 13 років

13 років тому, 29 вересня 2006 року, вийшов перший номер одного з провідних суспільно-політичних тижневиків України журналу Фокус.

Джерело: 112.ua

Усього за ці роки було випущено 641 номер, а також десятки спецпроектів і рейтингів: “100 найбагатших людей України”, “100 найвпливовіших жінок України”, “100 найвпливовіших українців”, “Рейтинг комфортності міст України” та інші. Крім рейтингів Фокус відомий туристичним спецпроектом “Красива країна”, який виходить щоквартально.

Журналу Фокус виповнюється 13 років

“13 років для українських медіа – солідний термін, – говорить головний редактор видання Євген Гордейчик. – Далеко не всім проектам, заснованим в роки економічного зростання, – початку 2000-х, вдалося пережити кризу 2009 року і Революцію гідності. У Фокуса вийшло. Більше того, незважаючи на солідний вік, видання не відчуває себе “дідком”. Ми молоді, повні сил і готові реагувати на виклики і проблеми, які виникають перед країною. Готові постачати читачів актуальною і достовірною інформацією про події, які відбуваються в Україні та світі”.

Онлайн-версія Фокуса  сайт Focus.ua лише на рік молодший друкованого видання. В цьому році сайт перейшов на нову платформу, кількість користувачів досягла 1,4 млн на місяць.

“Тривала історія бренду накладає додаткову відповідальність на колектив, адже нам потрібно розвивати видання в умовах постійно мінливого інформаційного поля, зберігаючи при цьому образ Фокуса як серйозного аналітичного видання, – підкреслює генеральний директор “Фокус Медіа” Вікторія Калкатина. – Так, люди стали менше читати, більше воліють короткі формати, і цим цінніший для нас кожен читач. Ми розуміємо, що, взявши в руки наш журнал, він повинен отримати щось таке, чого немає в інтернеті, на що варто витратити свій час. І це в першу чергу — якісна журналістика, авторські тексти, в якомусь сенсі прямий контакт з нашою редакцією. У той же час ми прекрасно усвідомлюємо роль і перспективи онлайн-медіа, тому значні зусилля вкладаємо в розвиток сайту. Focus.ua демонструє неабияке зростання аудиторії, ми постійно працюємо над вдосконаленням команди, над ексклюзивністю і оперативністю контенту. І вважаємо цілком посильною амбітне завдання — увійти в топ-10 суспільно-політичних ресурсів у найближчі два роки”.

Всі 13 років журналу вдається зберігати високі позиції. Про це говорять результати незалежного дослідження TNS Ukraine, згідно з яким Фокус входить до двійки лідерів в категорії ділових тижневиків України.

“За останні роки з ринку пішло багато популярних друкованих видань, в тому числі ділові медіа. Але Фокус впевнено витримує конкуренцію, створюючи якісний контент. Особливо очікуваними кожен рік стають рейтинги видання. Наша основна мета — залишатися найбільш читаним і впливовим громадсько-політичним тижневиком, а також розвивати інноваційні та ефективні способи співробітництва з рекламодавцями і бізнес-партнерами” — коментує Юлія Андрєєва, директор з маркетингу.

Про “ФОКУС МЕДІА”

“Фокус Медіа” об’єднує загальнонаціональний суспільно-політичний тижневик Фокус і щоденний інтернет-ресурс новин та аналітики Focus.ua. Тираж видання 32 000 екз. Аудиторія одного номеру журналу, за даними TNS, становить 43 тис. читачів, а кількість відвідувачів інтернет-порталу www.focus.ua досягає 350 тис. на тиждень. На сторінках “Фокуса” представлена найактуальніша аналітична інформація про події в країні і в світі. “Фокус” видається з 2006 року. Додаткова інформація — на сайті www.focus.ua

Джерело: www.112.ua

Close