Новини України та світу

Журналісти вимагають звільнення Мендель з посади прес-секретаря Зеленського

Мендель потрапила в скандал через свою поведінку стосовно журналіста Сергія Андрушка

Джерело: 112.ua

Журналісти вимагають звільнення Мендель з посади прес-секретаря Зеленського

Співтовариство незалежних журналістів “Ініціатива 34” вимагає звільнення прес-секретаря президента Володимира Зеленського Юлії Мендель через “непрофесійну та неетичну поведінку” стосовно журналістів. Про це йдеться у відкритій заяві, опублікованій на сторінці спільноти в Facebook.

“У зв’язку із непрофесійністю, неетичною поведінкою та провокацією штучних конфліктів, вимагаємо звільнити Юлію Мендель з посади прес-секретара gрезидента України Володимира Зеленського”, – йдеться в заяві.

Крім цього, журналісти очікують від Офісу президента і Юлії Мендель вибачень перед журналістом програми “Схеми” Сергієм Андрушком.

Заяву підписали ГО “Громадське телебачення”, журналісти Bihus.Info і редактор-засновник “Української правди” Олена Притула.

Нагадаємо, прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель напередодні перегородила дорогу і утримувала руками журналіста Сергія Андрушка, коли той намагався поставити запитання президенту. 

Після того, як скандал набрав обертів в ЗМІ і соцмережах Мендель пояснила, що таким чином вона не штовхала, а зупиняла журналіста. За її словами, журналіст працював, вторгаючись у “особистий простір” Зеленського, який є і його зоною безпеки.

Джерело: www.112.ua

Close