Новини України та світу

Журналісти рознесли в пух і прах аргументи рейдерів Микитася, які намагалися захопити “Київметробуд”

Пов’язані зі скандальним екс-главою “Укрбуду” Максимом Микитасем рейдери намагалися захопити ПАТ “Київметробуд”, провели прес-конференцію, де спробували виправдати свої дії. Проте журналісти вивели їх на чисту воду, показавши, що протизаконні дії рейдерів.

Так на спроби рейдерів заявити про законність призначення Олександра Метелиці головою “Київметробуду” та внесення відповідної інформації до Держреєстру юросіб журналісти резонно помітили, що антирейдерська комісія при Міністерстві юстиції назвала дії нотаріуса “серйозним порушенням і кричущим фактом”.

Журналісти нагадали, що Міністерство юстиції скасувало незаконна зміна Держреєстру, а нотаріуса, який порушив постанову суду про заборону на внесення змін до реєстру, позбавило права проводити діяльність.

Рейдери почали розповідати, що міністр юстиції Денис Малюська не мав відношення до скасування реєстрації.

Потім рейдери спробували розповісти, що скасування реєстрації була з-за “технічної помилки” нотаріуса. Проте журналісти у відповідь процитували самого главу Мін’юсту, прямо назвав подію спробою рейдерського захоплення, а його учасників – рейдерами. Тоді рейдери спробували звалити провину за незаконну реєстрацію на міністерство, звинувативши міністра Малюську в непрофесіоналізмі.

Представники ЗМІ також обурилися тим, що після обіцянки Малюськи не допустити рейдерського “віджимання” “Київметробуду”, його ініціатори не припиняють спроб взяти підприємство під контроль. На що рейдери відповіли в тому дусі, що не бачили і не чули слів Малюськи, і що їм ця тема “нецікава”.

Він також заявив, що ніякого рішення суду, що забороняє вносити зміни до Держреєстру юросіб, нібито, не існує. На що журналісти помітили, що саме на основі цього “неіснуючого” рішення Мін’юст виніс постанову про скасування реєстрації головою “Київметробуду” Олександра Метелиці.

Інший представник рейдерів Олег Токарев під натиском журналістів визнав, що у нього та інших рейдерів проводилися обшуки у справі про спробу захоплення підприємства.

Ближче до кінця прес-конференції рейдери почали помітно нервувати, перебивати журналістів і один одного, підвищувати голос і плутатися у власних аргументів. А під кінець і зовсім почали ігнорувати гострі питання щодо рейдерсткого захоплення “Київметробуду”, зокрема, про зв’язок Токарєва з Микитасем, яка сплила в листуванні екс-глави “Укрбуду”, опублікованій Джокером. Тим самим, фактично, підтвердивши наявність такого зв’язку.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close