Новини України та світу

Журналіста побили за статтю про Шарія: що відомо

Журналіста побили за статтю про Шарія: що відомо

Головний редактор видання “Veжа” Андрій Качор повідомив про напад на себе. За його словами, інцидент пов’язаний з раніше написаною статтею про скандального проросійського блогера і кандидата у депутати Анатолія Шарія.

Качор заявив про побиття у своєму Facebook. Він написав, що бити почали після “уточнювального запитання”, чи саме він є автором статті про Анатолія Шарія.

Головний редактор “Veжа” Андрій Качор пише, що прихильники Анатолія Шарія раніше вже йому погрожували: “Кримінальне провадження про погрози мені від шарікових лежить без руху в поліції вже понад місяць”.

І ось, ймовірно, погрози втілили у життя. Діалог, який стався щойно перед нападом, журналіст передав так: 

– Добрий вечір. Ви Андрій Качор?
– Так.
– Це Ви про Шарія писали?
– Так.

Майже відразу – сильний удар у голову і далі я вже не дуже пам’ятаю. Отямився, побачив групу людей, які втікали в ніч через перехрестя,
– розповів Качор.

Наразі він лікується після нападу та спілкується з поліцією.

Хто такий Шарій? Це відомий в інтернеті відеоблогер родом з Києва, який часто негативно говорить про Україну, а особливо про Євромайдан і військових. Більшість його записів мають схожість із меседжами російської пропаганди.

З 2014 року Шарій різко критикує українську владу із наведенням часто вигаданою або перекрученої інформації. Щодо Шарія в Україні відкриті 2 справи, через які він втік з країни ще у 2012 році.

Джерело Телеканал новини «24»
31.08.2019