Новини України та світу

Журналіст “112 Україна” Олег Решетняк, якого побили під час зйомки сюжету, зазнав травм

Журналіст "112 Україна" Олег Решетняк, якого побили під час зйомки сюжету, зазнав травм

Журналіст “112 Україна” Олег Решетняк, якого побили 28 серпня під час зйомок сюжету про вирубку лісу в Харківській області, зазнав травм.

Джерело: 112.ua

Олег зараз перебуває в харківській лікарні, де йому провели всі необхідні аналізи. У результаті стало зрозуміло, що Олегу необхідна допомога лікарів. При обстеженні констатували гематоми. Хворому потрібен спокій, нині вирішується питання про подальше лікування.

Зі свого боку “112 Україна” надасть Олегу всю необхідну допомогу.

Ми вимагаємо, щоб ті, хто побив журналіста “112 Україна“, понесли покарання.

Сьогодні одному з нападників на журналіста “112 Україна” оголосили про підозру. 

Усього слідчі, прокурори та працівники оперативних підрозділів допитали як свідків 48 осіб.

Процесуальним керівником у кримінальному провадженні винесено 22 постанови про відібрання зразків слідів пальців рук у 19 свідків і 3 потерпілих. Зразки необхідні для проведення експертиз.

Окрім того, 10 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173 (“Дрібне хуліганство”) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як повідомлялося раніше, канал “112 Україна” закликав правоохоронні органи негайно втрутитися в ситуацію, яка виникла в сел. Золочів Харківської області. Там невідомі напали на знімальну групу телеканалу, яка знімала сюжет про розкрадання лісу. Машину групи заблокували і пробили колеса, журналіста Олега Решетняка побили.

Джерело: www.112.ua