Новини України та світу

Журнал НВ опублікував рейтинг 100 найвпливовіших людей України: Перше місце у Зеленського, Богдан другий

Журнал НВ опублікував рейтинг 100 найвпливовіших людей України: Перше місце у Зеленського, Богдан другий

Джерело: 112.ua

Журнал НВ опублікував свій новий рейтинг 100 найвпливовіших людей України. Його очолив президент країни Володимир Зеленський. Друге місце посів голова Офісу президента Андрій Богдан, який до весни цього року був відомий лише тим, що працював з олігархом Ігорем Коломойським.

Також у п’ятірці рейтингу найвпливовіших українців три олігархи – Рінат Ахметов, власник групи компаній СКМ і найбагатша людина України; Ігор Коломойський, бізнесмен, співвласник фінансово-промислової групи “Приват”; Віктор Пінчук, бізнесмен, засновник EastOne Group.

Серед опозиційних політиків найвищі позиції у голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука. Експерти оцінили його вплив набагато вище за інших опозиціонерів України – Медведчук замикає першу десятку рейтингу. Політик розробив мирний план по Донбасу, який був схвалений в Москві, Луганську та Донецьку і представлений на обговорення в Європарламенті. Крім того, Медведчук звільнив з полону майже 500 українців.

Список найбільш впливових людей країни був сформований за участю 74 експертів. Головною особливістю нинішнього списку, стверджує НВ, стало його кардинальне оновлення: в ньому з’явилося відразу 35 нових імен.

112.ua

Джерело: www.112.ua