Новини України та світу

Жителі анексованого Армянська продовжують скаржитися на викиди “Кримського титана”

У дворах помітно в’янення листя на кленах, ясенах, місцями відчувається незрозумілий запах

Джерело: 112.ua

Жителі анексованого Армянська продовжують скаржитися на викиди "Кримського титана"

В анексованому Криму жителі Армянська продовжують скаржитися на появу сторонніх домішок у повітрі та викиди із заводу “Кримський Титан”. Про це повідомляють “Крим.Реалії”.

Зазначається, що жителі Армянська не відчувають характерного кислотного запаху, який турбував їх під час минулих викидів.

“Викиди невеликими порціями йдуть постійно. У мене вікна квартири стоять вночі на провітрюванні, запах відчувається. Але це не кислота, а щось інше. Позавчора був великий викид, приблизно о п’ятій ранку, у мене під вікном моментально “згоріли” троянди”, – розповіла місцева жителька.

Зазначається, що у дворах помітно в’янення листя на кленах, ясенах. Місцями відчувається незрозумілий запах. Такий же запах відчувається і в Красноперекопську, біля озера, що біля місцевого бромистого заводу. В озері видно білий пінистий слід у стічних водах.

Водночас російський міністр екології та природних ресурсів Криму Геннадій Нараєв стверджує, що, за результатами проведеного моніторингу, концентрація забруднювальних речовин у нічний час доби в Армянську нижче денної, і “причини для занепокоєння немає”.

Раніше повідомлялося, що у двох містах окупованого Криму зафіксували підвищений рівень забруднення повітря.

Нагадаємо, у 2018 році в місті Армянську на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу речовини невідомого походження. На металевих предметах, дахах будинків, на листі дерев утворився маслянистий наліт, що має жовтуватий відтінок. Спочатку представники окупаційної влади не визнавали проблеми, однак 4 вересня “кримська влада” вперше заявила, що гранично допустима концентрація сірчистого ангідриду в Армянську та прилеглих селищах перевищила норму. Дітей евакуювали, місцевих жителів закликали якомога менше часу проводити просто неба.

Джерело: www.112.ua