Новини України та світу

Жеваго заочно вручили підозру

Встановили, що кошти, отримані за порукою банку, були використані на користь іноземних компаній, які належать самому екс-нардепові

Джерело: 112.ua

Жеваго заочно вручили підозру

Бізнесмену і колишньому депутату Костянтину Жеваго заочно вручили підозру у справі про розтрату і відмивання 2,5 млрд грн банку “Фінанси і Кредит”. Про це повідомила  заступник голови Державного бюро розслідувань Ольга Варченко в Facebook.

“Додатково хочу повідомити і про нові подробиці справи, які з’явилися під час досудового розслідування. Встановили, що кошти, отримані за порукою банку, були використані на користь іноземних компаній, які належать самому нардепу”, – повідомила Варченко.

Також вона зазначила, що про підозру Жеваго повідомили ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 (організація розтрати чужого майна, що перебуває у віданні посадової особи, вчиненої за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах) і ч. 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, банк “Фінанси та Кредит” заснований в 1990 році, основним бенефіціаром виступав  Костянтин Жеваго. У 2015 році НБУ банк відніс до неплатоспроможних і відкликав у нього банківську ліцензію.

Новини за темою: Викрито незаконну схему в банку “Фінанси та Кредит”, причетного помічника нардепа Жеваго заарештували

Раніше у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб заявили, що перед ліквідацією банку Жеваго з фінустанови вивели 5 млрд.грн.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close