Новини України та світу

Зеленський знову планує зустріч із Трампом

Зеленський знову планує зустріч із Трампом

Зеленський знову планує зустріч із Трампом

Президент Володимир Зеленський обговорював із американським лідером Дональдом Трампом питання нового візиту на зустрічі в Нью-Йорку.

Сьогодні уже є поставлені завдання і розклад з підготовки офіційного візиту, про це розповів помічник президента Андрій Єрмак в інтерв’ю “ТСН”.

Володимир Зеленський 23-26 вересн був з робочим візитом у США для участі в 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Саме за ініціативою президента Трампа було дуже так конкретно акцентовано: так, торгівля — з американської сторони у мене відповідає держсекретар, по енергетиці — міністр Перрі,
– додав Єрмак. 

Зазначимо, під час зустрічі із Трампом у межах Генасамблеї ООН Зеленський зазначив, що Трамп ніколи не бував в Україні. Відтак він запросив свого колегу відвідати країну з офіційним візитом. Американський президент, зі свого боку, пообіцяв, що відвідає. 

Що відомо про першу зустріч Зеленського та Трампа?

Розмова президентів України та США відбулася на тлі гучного скандалу, що виник у Вашингтоні та пов’язаний з Києвом. Він вибухнув через донос американського розвідника(текст – тут). Так, 25 липня Дональд Трамп нібито пообіцяв Володимиру Зеленському, що стосунки між країнами покращаться, якщо Україна поновить розслідування у справі газової компанії Burisma.

Через це палата представників Конгресу США 24 вересня ініціювала формальне розслідування дій президента Дональда Трампа, підсумком якого може стати рішення про його імпічмент.

Джерело Телеканал новини «24»
30.09.2019