Новини України та світу

Зеленський заявив, що Україна навряд чи опублікує стенограму розмови з Трампом

Також за словами президента, Київ не буде діяти за наказом інших країн, маючи на увазі розслідування щодо Байденов

Джерело: 112.ua

Зеленський заявив, що Україна навряд чи опублікує стенограму розмови з Трампом

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна навряд чи опублікує стенограму телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

За словами Зеленського, було б неправильно ділитися української стенограмою телефонної розмови.

“Є певні нюанси і речі, які, я думаю, було б неправильно навіть публікувати”, – сказав він.

Також на питання журналіста, чи буде Київ починати розслідування за позовом проти Байденів, на прохання Трампа Зеленський відповів, що Київ не буде діяти виключно за наказом інших країн.

Новини за темою: У Білому домі визнали, що намагалися засекретити розмову Трампа із Зеленським

Раніше Білий дім оприлюднив розшифровку розмови двох президентів, переклад з англійської мови можна почитати тут.   

Раніше низка американських ЗМІ повідомила, що Трамп 25 липня намагався в телефонній бесіді переконати Зеленського в необхідності розпочати розслідування щодо Гантера Байдена. ЗМІ повідомляли, що Трамп, намагаючись ініціювати розслідування проти сина Байдена, затримував надання Україні військової допомоги. Згодом Трамп заявив, що США вже виділили Україні обіцяну допомогу.

Нагадаємо, The Wall Street Journal, посилаючись на свої джерела, повідомив, що президент Трамп під час липневого телефонного дзвінка неодноразово чинив тиск на президента України, щоб він провів розслідування в відношенні сина Джо Байдена.

Новини за темою: Трамп розмістив передвиборчий ролик із Зеленським і українським скандалом Байдена

У червні і серпні Джуліані зустрічався з високопоставленими чиновниками України з приводу перспективи розслідування. Адвокат Трампа вважає, що Байден, працюючи на посаді віце-президента при Бараку Обамі, намагався захистити від розслідування українську газову компанію, пов’язану з його сином Хантером.

Крім того, в серпні видання New York Times повідомляло, що Джуліані говорив по телефону і провів особисту зустріч у Мадриді з високопоставленим представником Зеленського, щоб спонукати Україну розслідувати потенційний конфлікт інтересів, пов’язаний з родиною Байдена.

Новини за темою: Байден відреагував на стенограму телефонної розмови Зеленського та Трампа

Українська сторона в цьому році заявила, що у неї немає жодних доказів правопорушень з боку Байдена або його сина Хантера Байдена.

Джерело: www.112.ua