Новини України та світу

Зеленський відвідає Польщу з офіційним візитом 31 серпня – 1 вересня

Зеленський візьме участь у меморіальних заходах у Варшаві з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни

Джерело: 112.ua

Зеленський відвідає Польщу з офіційним візитом 31 серпня - 1 вересня

31 серпня президент України Володимир Зеленський здійснить офіційний візит до Республіки Польща на запрошення Анджея Дуди. Про це повідомляється на сторінці офіційного інтернет-представництва президента України. 

Як повідомляється, програмою візиту передбачені зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою, прем’єр-міністром Матеушем Моравецьким, маршалком сенату Станіславом Карчевським та представниками бізнесу.

Окрім того, 1 вересня Президент України візьме участь у меморіальних заходах у Варшаві з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни та проведе низку зустрічей з лідерами іноземних держав, які братимуть у них участь.

Новини за темою: Польща очікує, що Україна при новому Кабміні зміцнить відносини з Євросоюзом та НАТО

Як повідомлялося, на початку серпня президент здійснив офіційний візит до Туреччини. 7 серпня він був в Анкарі, де зустрівся з президентом Реджепом Ердоганом, а 8 серпня – в Стамбулі, де провів зустріч з духовенством і бізнесменами. Передбачалося, що зустріч Зеленського з Трампом відбудеться під час візиту останнього до Польщі, проте через ураган американський президент був змушений відмінити міжнародні візити.

Джерело: www.112.ua