Новини України та світу

Зеленський відмовив в інтерв’ю російським ЗМІ через “насичений графік”

Відмова пішов інформаційному агентству “РИА Новости”

Джерело: 112.ua

Зеленський відмовив в інтерв'ю російським ЗМІ через "насичений графік"

Президент України Володимир Зеленський відмовив російському порталу “РИА Новости” в інтерв’ю через насичений графік. Про це повідомили в “РИА Новости”.

“Офіс президента України вдячний за ваш запит. На жаль, у зв’язку з насиченим графіком президента Володимира Зеленського запланувати інтерв’ю поки що неможливо”, – сказано у відповіді на запит про інтерв’ю.

Зеленський відмовив в інтерв'ю російським ЗМІ через "насичений графік"

Як повідомляють у російському видавництві, на початку липня вони звернулися в Офіс президента України з проханням відповісти на питання в будь-якому форматі.

“зокрема, журналісти хотіли поговорити про майбутнє російсько-українських відносин і долю утримуваних осіб, включаючи керівника порталу “РИА Новости” Україна Кирила Вишинського”, – додали в порталі.

Новини за темою: Зеленський спростив процедуру отримання громадянства для іноземців, зокрема росіян

Відзначимо, за словами російських журналістів Зеленський заявляв, що відкритий до розмови з журналістами усіх ЗМІ, в тому числі російських. З тих пір він встиг дати інтерв’ю “Комерсанту”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков в інтерв’ю російському виданню “КоммерсантЪ” розповів про особливий статус Донбасу, який обговорюватимуть у новообраній Раді.

Також повідомлялося, що керівника порталу “РИА Новости” Кирила Вишинського Подільський суд залишив під вартою до 19 вересня. Керівника російського порталу затримали 15 травня за підозрою в державній зраді.

Джерело: www.112.ua