Новини України та світу

Зеленський в США зіпсував відносини і з демократами, і з республіканцями, – журналіст

А ще “суттєво послабив свої позиції в Європі”

Джерело: 112.ua

Зеленський в США зіпсував відносини і з демократами, і з республіканцями, - журналіст

Володимир Зеленський дискредитував себе в очах демократів і знецінив як парламентер в очах президента США Дональда Трампа. Про це пише головний редактор ZN.UA Юлія Мостова. 

“Трамп незадоволений тим, що Зеленський оперативно і тихо не надав йому послугу, на яку президент США розраховував. Він вважає, що Україна в боргу перед ним…

Демократи, які традиційно підтримували нашу країну, ображені змовою за спиною проти їхнього найрейтинговішого кандидата… Вони знають, що Україна демократам винна і борг не повернула”, – пише Мостова. 

Крім того, за її словами, Зеленський “суттєво послабив свої позиції в Європі”, “цілком ймовірно”, в переговорах з Москвою. 

“Вирішите вашу проблему”, — сказав Трамп; “Ми підтримуємо будь-які дії, спрямовані на досягнення миру”, — сказали Меркель і Макрон. “Ви повинні говорити з ЛНР і ДНР”, — сказали росіяни, не помічаючи за спиною Зеленського велику скуйовджену тінь. Чим не реальний сценарій найближчого майбутнього?”, – резюмує Мостова. 

Нагадаємо, про що йдеться: 

– Президента США Дональда Трампа звинувачували в тиску на президента України Володимира Зеленського з метою здобуття компромату на сина найбільш (на даний момент) рейтингового кандидата від Демократичної партії на майбутніх президентських виборах Джо Байдена. 

– Демократи вимагали стенограму бесіди Трампа і Зеленського. 

– Трамп велів її опублікувати. 

– Виходячи з стенограми, Трамп дійсно говорив про Байдена (хоча, відкритого тиску не прозвучало), а Зеленський пообіцяв, що новий генпрокурор, “його людина на 100 відсотків” розгляне цю справу. 

– У результаті спікер Палати представників США і представниця Демократичної партії Ненсі Пелосі запустила процедуру імпічменту Дональда Трампа. 

Джерело: www.112.ua

Close