Новини України та світу

Зеленський розповів, коли почнуться посадки корупціонерів

За інформацією Зеленського, 5 вересня в Україні почне працювати Антикорупційний суд

Джерело: 112.ua

Зеленський розповів, коли почнуться посадки корупціонерів

Президент України Валадимир Зеленський розповів, що посадки корупціонерів почнуться, як тільки запрацює Антикорупційний суд і з’явиться (вже призначено) новий генеральний прокурор. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “1+1” з нагоди 100 днів президентства.

“Антикорупційний суд, якого не було, 5 вересня починає працювати вперше в Україні. Там пройшов конкурс, і, мені здається, зараз там з’являться чесні судді. Це дуже важливе питання. Далі. У нас з’явиться новий генеральний прокурор (їм вже призначений Руслан Рябошапка). Це дуже важлива людина. І я думаю, що восени, коли у нас з’явиться і антикорупційний суд, і генеральний прокурор, все почнеться (посадки корупціонерів)”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, у червні 2018 року в Україні набув чинності закон про Вищий антикорупційний суд, а також формальний закон про утворення Антикорупційного суду. Відповідно до документів, Вищий антикорупційний суд мають утворити до 14 червня 2019 року, для початку його роботи треба набрати щонайменше 35 антикорупційних суддів, з них принаймні 10 – представники апеляційної палати.

Як повідомлялося, 7 травня збори суддів обрали головою Вищого антикорупційного суду Олену Танасевич. Вона пообіцяла, що зробить все від неї залежне, щоб Антикорупційний суд працював успішно.

Джерело: www.112.ua