Новини України та світу

Зеленський пропонує парламенту відтермінувати застосування санкцій до власників авто на єврономерах

Текст законопроекту станом на 16:30 не опубліковано

Джерело: 112.ua

Зеленський пропонує парламенту відтермінувати застосування санкцій до власників авто на єврономерах

Президент України Володимир Зеленський пропонує ще деякий час не штрафувати власників авто на єврономерах. Він зареєстрував у парламенті відповідний законопроект № 1030.

Офіційна назва проекту закону – “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України”.

Новини за темою: Поліція не виписувала штрафи водіям на єврономерах за порушення при ввезенні транспортних засобів

Нагадаємо, Верховна Рада 8 листопада 2018 року запровадила новий принцип розрахунку ставки акцизного податку на ввезення автівки із-за кордону та збільшила штрафи за нерозмитнені автомобілі. Закон про розмитнення авто з єврономерами набув чинності 25 листопада 2018 року.

Пільговий період розмитнення “євроблях” закінчився 22 лютого.

З 24 травня ті, хто вчасно не розмитнив “євробляху”, мали платити штраф у розмірі 170 тис. грн. Але парламент відтермінував початок застосування санкцій на 90 днів.

Врешті 22 серпня почали діяти нові санкції, однак поліцейські поки не виписував штрафи за порушення при ввезенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення та транзиту.

Джерело: www.112.ua