Новини України та світу

Зеленський про повноту влади: Це шанс прийняти законопроекти, на які очікує суспільство

Партія “Слуга народу” виграла парламентські вибори, сформувавши монобільшість у Раді

Джерело: 112.ua

Зеленський про повноту влади: Це шанс прийняти законопроекти, на які очікує суспільство

Президент України Володимир Зеленський заявив, що повнота влади дозволить прийняти законопроекти, на які чекає суспільство. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “1+1” з нагоди 100 днів президентства.

“Я дуже радий результату (парламентських виборів). Подивимося, як будуть діяти депутати. Повнота влади тут ні до чого, це інструмент, на якому не хочеться фальшивити, хочеться дійсно чисто грати. А чисто ти можеш грати на цьому інструменті, якщо усі депутати в цьому оркестрі теж хочуть грати і немає політичної какофонії”, – заявив Зеленський.

Зеленський додав, що найближчим часом люди побачать прийняті законопроекти, на які очікує суспільство.

“Що я обіцяв суспільству протягом виборів і які ці депутати обіцяли суспільству виконати все це протягом своїх парламентських виборів. Тому відчуття лише одне – можна дуже швидко все зробити”, – додав президент.

Він підкреслив, що до новообраних депутатів вже ходять люди (з приводу “рішення” різних питань).

“Я так реагую на це, я їм говорив відверто: “Я вас приб’ю. Приб’ю, знайду і приб’ю просто”. Це просто ганьба”, – резюмував Зеленський.

Нагадаємо, пропрезидентська партія “Слуга народу” виграла парламентські вибори, отримавши в Раді 254 депутатських мандата і сформувавши мнобольшинство.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close