Новини України та світу

Зеленский призначив Рябошапку генпрокурором

Зеленский призначив Рябошапку генпрокурором

Президент України звільнив з посади Заступника Керівника Офісу Пезидента України Руслана Рябошапку та призначив його Генеральним прокурором України. Накази №637/2019 і №638/2019 відповідно опубліковані на сайті президента України.

Джерело: 112.ua

В Указі президента України №637/2019 від 29 серпня йдеться: “Звільнити Рябошапку Руслана Георгійовича з посади Заступника Керівника Офісу Президента України”.

В Указі президента України №638/2019 від 29 серпня йдеться: “Призначити Рябошапку Руслана Георгійовича Генеральним прокурором”. 

Новини за темою: Луценко: Я знаю Рябошапку як професійного спеціаліста

Нагадаємо, Верховна Рада IX скликання надала згоду на призначення Руслана Рябошапки на посаду генпрокурора України, ухваливши проект постанови № 1019. 

Руслан Рябошапка з 1998 року працював в Міністерстві юстиції. За президента Ющенка очолював Бюро антикорполітики при АП, потім працював в одному з департаментів Кабміну Азарова. У 2013-2014 рр. працював в українському офісі Transparency International. В його резюме також значиться посада заступника міністра юстиції і членство в НАЗК, з якого він пішов, звинувативши керівництво у саботажі перевірки декларацій.

До сьогоднішнього дня обіймав посаду заступника голови Офісу президента.

Новини за темою: Рябошапка назвав головні пріоритети роботи ГПУ

Джерело: www.112.ua