Новини України та світу

Зеленський призначив підприємця Шевченка головою Черкаської ОДА

До квітня посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації займав Олександр Вельбівець

Джерело: 112.ua

Зеленський призначив підприємця Шевченка головою Черкаської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив підприємця Ігоря Шевченка новим головою Черкаської обласної державної адміністрації. Відповідний указ №563/2019 опублікований на сайті Глави держави.

“Призначити Шевченка Ігоря Юрійовича головою Черкаської обласної державної адміністрації”, – йдеться в тексті указу.

Нагадаємо, 24 червня Зеленський звільнив губернаторів Житомирської, Рівненської та Черкаської областей. До квітня посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації займав Олександр Вельбівець.

Повідомлялося, що всі голови ОДА були звільнені у зв’язку із закінченням строку повноважень п’ятого президента України Петра Порошенка.

Ігор Шевченко є власником ТОВ “Легкий експорт плюс” та “Hermes – Shevchenko Igor”, що зареєстрована в італійському місті Ріміні. Згідно із декларацією, поданою 25 червня 2019 року, влітку 2017 року Ігор Шевченко набув право власності на три об’єкти на території Російської Федерації. У своїй декларації Шевченко Ігор Юрійович декларує будинок, квартиру, нежитлову будівлю і дві земельні ділянки в Черкасах.

Він має квартиру на Росії, набуту в липні 2017 року, а також частину нежитлового приміщення і земельної ділянки в Росії, що набуті у червні 2017 року. Цими об’єктами він володіє спільно із ставропольськими бізнесменами Андрієм Лунєвим та Михайлом Арзімановим.

Також Шевченко декларує вантажні автомобілі та три легкові. Зокрема, вартість AUDI Q7 оцінює в 2 мільйони гривень.

За 2018 рік він отримав дохід від підприємницької діяльності у 838 тис. 754 гривень. У готівці зберігає більше ніж півмільйона євро.

Джерело: www.112.ua