Новини України та світу

Зеленський призначив гендиректора телеканалу СТБ своїм позаштатним радником

Зеленський призначив гендиректора телеканалу СТБ своїм позаштатним радником

Колишній генеральний директор телеканалу СТБ Володимир Бородянський став позаштатним радником президента України Володимира Зеленського.

Про призначення Бородянського радником Зеленського (поза штатом) йдеться в указі на сайті президента.

Що відомо про Володимира Бородянського?

Зазначимо, що Бородянський народився він 15 січня 1974 року (45 років). У 1997 році він закінчив фінансово-економічний факультет за спеціальністю “Фінанси і кредит” Київського національного економічного університету.

Володимир є українським медіа-діячем – працював головою правління телеканалу СТБ і директорем медіагрупи StarLightMedia до 2018 року. 

Зеленський призначив гендиректора телеканалу СТБ своїм позаштатним радником

З 1998 року працював комерційним директором газети “Московський комсомолець в Україні”. А з 2000 року Володимир був на посаді керівника відділу з управління медіа-активами в “Альфа-банку”, де відповідав за реалізацію бізнес-проектів “Новий канал”, “Наше радіо” та “Московський комсомолець в Україні”. 

Чим Бородянський буде займатися на посаді радника?

Він має намір створити робочу групу для розробки гуманітарної стратегії, в якій по кожному напрямку буде закріплений окремий куратор. Серед напрямів, за якими вони будуть працювати, Бородянський назвав наступні: музеї, заповідники, театри; музика, консерваторії, філармонії, кіно, релігія, бібліотеки, книги, ЗМІ (телебачення, преса, радіо), соціальні медіа та інтернет-видання; інформаційна безпека; спорт, туризм; благодійність.

Моя посада – радник Президента з гуманітарних питань… Зараз завдання Президента наступне: спільно з депутатами, індустрією, експертами, науковим співтовариством – створити гуманітарну стратегію, сформувати конкретну програму дій, підстави для зміни законодавства і появи нового, трансформувати інфраструктуру гуманітарної сфери відповідно до затвердженої парламентом стратегією, – написав Бородянський.

Він також підкреслив, що робочі групи будуть взаємодіяти з освітньою сферою.


Джерело Телеканал новини «24»
29.07.2019

Close