Новини України та світу

Зеленський призначив двох нових заступників керівника Держуправління справами

Заступниками керівника ДУС призначені Марія Грабовська та Ігор Лисий
Президент України Володимир Зеленський призначив двох нових заступників керівника Державного управління справами – Марію Грабовську та Ігоря Лисого. Про це йдеться в указах № 14/2020 і № 15/2020, оприлюднених на сайті президента. 

“Призначити Грабовську Марію Дмитрівну заступником Керівника Державного управління справами з дати початку фактичного виконання нею посадових обов’язків на вказаній посаді терміном на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства, встановивши випробування строком на три місяці”, – йдеться в указі № 14/2020.

Ще одним заступником керівника ДУС призначений Ігор Лисий.

“Призначити Лисого Ігоря Васильовича заступником Керівника Державного управління справами з дати початку фактичного виконання ним посадових обов’язків на вказаній посаді терміном на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства, встановивши випробування строком на три місяці”, – йдеться в указі №15/2020.

Нагадаємо, раніше Зеленський підписав указ, згідно з яким гранична чисельність працівників Державного управління справами скорочена до 155 осіб. 

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close