Новини України та світу

Зеленський: Повинен бути законопроект про захист прав меншин

Президент України переконаний, що права меншин необхідно захищати

Джерело: 112.ua

Зеленський: Повинен бути законопроект про захист прав меншин

Президент України Володимир Зеленський вважає, що необхідно розробити законопроект про захист прав меншин. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “1+1”. 

Зеленський додав, що у законопроекті повинно бути визначено мова та віра меншин, а щодо армії, то він заявив, що вона лише одна – українська. 

“Мені здається, що повинен бути такий законопроект, який захищає їх права. Якщо людина знає українську мову, вивчає, якщо вона для неї не рідна, але вона намагається її знати, але для неї рідна татарська, російська, угорська, яка різниця? Та діти вже цієї людини – уже вони всі говорять українською чи онуки. А якщо людина ця працювала 40, 50 років на цю країну? Якщо так було, вона працювала на Україну, коли вона була ще в складі СРСР. Вона що, не така людина? Щось змінилось? Тому треба захищати права меншин, я впевнений. Знайти оцю модель, про яку я сказав”, – сказав Володимир Зеленський. 

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна попрощається з урядом, якщо він не вигадає механізм, завдяки якому вдасться зменшити вартість комунальних послуг. 

Джерело: www.112.ua