Новини України та світу

Зеленський пообіцяв повернути всіх українців з Китаю

Для розміщення на тимчасовий карантин підготовлено кілька місцьУкраїна забере громадян країни з Китаю, де стрімко поширюється коронавірус Covid-19, незважаючи на те, що є і ті, хто проти такої ідеї. Про це на брифінгу РНБО заявив президент України Володимир Зеленський.

“У нас повністю контрольована ситуація. Ми обов’язково повинні забирати наших громадян”, – повідомив він.

Президент також зазначив, що для їх розміщення на тимчасовий карантин підготовлені кілька місць. При цьому він заявив, що навколо питання повернення людей з Китаю з’являється багато дезінформації.

“Я хочу звернутися до деяким політичним партіям, які звертаються до людей і підбивають їх перекривати дороги. Ми з вами повинні розуміти – ми забираємо своїх громадян, які є такими ж громадянами, як і ми. А з приводу цих політичних “товаришів” хочу сказати: якщо будете перекривати дороги і підбивати людей, ми привеземо всіх наших громадян – а ми обов’язково привеземо їх додому, тому що це наша конституційна і людська обов’язок – я особисто привезу наших громадян в Конча-Заспу у ваші особняки”, – підсумував Зеленський.

Нагадаємо, що за останню добу у світі від коронавіруса померли 98 осіб, а загальна кількість смертей за весь час склало 1873. Також відомо, що кількість заражених стрімко зростає і на даний момент становить 73 335 осіб. У той же час вилікувались від небезпечної хвороби 12 842 людини.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close