Новини України та світу

Зеленський підсумовуючи трагедію в Дрогобичі: Завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків

Президент також висловив співчуття родичам загиблих

Джерело: 112.ua

Зеленський підсумовуючи трагедію в Дрогобичі: Завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків

Президент України Володимир Зеленський підсумовуючи трагедію в Дрогобичі заявив, що завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Неможливо будувати нову країну, не будуючи чи хоча б капітально не відновлюючи будинки українців. Тому завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків по всій країні та розробка у найкоротший термін програми приведення до належного стану старих і зведення нових”, – написав Зеленський.

Президент також висловив співчуття родичам загиблих.

Нагадаємо, 28 серпня о 2:46 у чотириповерховому будинку у Дрогобичі Львівської області зруйновано під’їзд з першого по четвертий поверх.

Унаслідок обвалу житлового будинку в Дрогобичі двоє людей загинули (це чоловік і жінка), 7 осіб рятувальники витягли з-під завалів з травмами різної тяжкості (їх доставили до лікарні).

Одна з версій – газ, але це малоймовірно. Друга – перепланування, але це також не підтверджено. Третя – можливо, коли були дощі, щось у підвалі промокло, підмило, адже це старий будинок. Остаточної версії наразі немає.

Джерело: www.112.ua