Новини України та світу

Зеленський підписав закон, що відтерміновує штрафи для євробляхерів ще на 90 днів

20 вересня закон було повернуто з підписом президента

Джерело: 112.ua

Зеленський підписав закон, що відтерміновує штрафи для євробляхерів ще на 90 днів

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відтермінування штрафів за нерозмитнені авто на єврономерах ще на 90 днів. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

“20.09.2019. Повернуто з підписом від президента”, – зазначено у картці законопроекту №1030 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України”.

12 вересня Верховна Рада відтермінувала на 90 днів (до 19 листопада) застосування штрафів для власників авто на єврономерах, ухваливши законопроект № 1030.

19 вересня відповідний закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України” підписав голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Нагадаємо, Верховна Рада 8 листопада 2018 року запровадила новий принцип розрахунку ставки акцизного податку на ввезення автівки із-за кордону та збільшила штрафи за нерозмитнені авто. Закон про розмитнення автівок з єврономерами набув чинності 25 листопада 2018 року.

Пільговий період розмитнення “євроблях” закінчився 22 лютого.

З 24 травня ті, хто вчасно не розмитнив “євробляху”, мали платити штраф у розмірі 170 тис. грн. Але парламент відтермінував початок застосування санкцій на 90 днів.

Врешті 22 серпня почали діяти нові санкції, однак поліцейські поки не виписували штрафів за порушення при ввезенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення і транзиту.

Джерело: www.112.ua

Close