Новини України та світу

Зеленський назначив Буроменську і Нечитайло уповноваженими Антимонопольного комітету

Раніше Зеленський звільнив трьох держуповноважених АМКУ

Джерело: 112.ua

Зеленський назначив Буроменську і Нечитайло уповноваженими Антимонопольного комітету

Президент України Володимир Зеленський назначив Ольгу Нечитайло і Наталію Буроменську державними уповноваженим Антимонопольного комітету України (АМКУ). Про це йдеться в указах №567 та №566, оприлюднених на сайті глави держави.

Відзначимо, що Ольга Нечитайло до призначення в АМКУ була експертом енергетичного сектора Офісу ефективного регулювання (BRDO).

Новини за темою: АМКУ оштрафував “Харківрегіонгаз” на 3 млн грн за завищені ціни на газ у балонах

Наталія Буроменська – адвокат. Основним місцем роботи Буроменської у 2018 році було ПАТ “ВФ Україна”, що входить до складу міжнародної групи оператора мобільного зв’язку “МТС”. Тут державна уповноважена АМКУ працювала начальником договірно-правового відділу. 

Новини за темою: В АМКУ створено службу за аналогією з Європейською комісією і департамент розслідувань, – очільник відомства

Як повідомлялося, раніше Володимир Зеленський звільнив Андрія Вовка з посади заступника голови Антимонопольного комітету, також Валерій Полюхович і Агія Зегребельска були звільнені з посад державних уповноважених АМКУ. Всі троє звільнених почали роботу в АМКУ в 2015 році.

Новини за темою: АМКУ оштрафував туроператора Join up на 1,5 млн грн

Джерело: www.112.ua