Новини України та світу

Зеленський: Ми попрощаємось із урядом, якщо воно не придумає, як зменшити ціну на комуналку

Якщо уряд не зменшить вартість комунпослуг, то повинні підвищити пенсії

Джерело: 112.ua

Зеленський: Ми попрощаємось із урядом, якщо воно не придумає, як зменшити ціну на комуналку

Президент України Володимир Зеленский наголосив на тому, що уряд повинен представити модель, завдяки якій вдасться зменшити вартість комунальних послуг. Якщо цього зробити не вдасться, то Зеленський погрожує розпуском уряду. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “1+1”. 

Також він додав, якщо вартість комунпослуг залишиться на тому ж рівні, то необхідно підвищувати пенсії. 

“Дивіться, комуналка може бути і такою ж. Тому що є там ринкові ціни і таке інше. Да, но тоді збільшуємо пенсії, збільшуємо там субсидії, збільшуємо заробітну плату. Тобто, ми говоримо про відсоток. Не може 50, 70, 80 чи 90% від тієї суми, яку отримує людина, вона не може сплачувати за комуналку. Ну просто не може. Помре людина. А навіщо ми працюємо? Для кого? Навіщо ці складні економічні формули? Тобто, вони знають мою позицію і щось готують”, – сказав Володимир Зеленський. 

Зеленський зазначив, також уряд планує зменшити відсоток кредитування вже у 2020 році. 

“Кредитування, готують, щоби послабити цей відсоток, щоб відсоток був зменшений, готують формат, щоб у 20 році у людей була можливість купувати ті чи інші речі, нерухомість чи землю, купувати за інший відсоток. Тому що я розумію, що таке 17-18%, це просто неможливо сплачувати такий кредит”, – сказав Володимир Зеленський. 

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що найскладнішим для нього за перші 100 днів президенства був день, коли на Донбасі під Павлополем внаслідок ворожих обстрілів загинули 4 український військових. 

Джерело: www.112.ua