Новини України та світу

Завдяки боротьбі з “конвертами”, бюджет отримає додаткові 3 млрд грн у вересні, – Верланов

Завдяки боротьбі з "конвертами", бюджет отримає додаткові 3 млрд грн у вересні, - Верланов

У вересні сума нарахованого податку на додану вартість за підсумками серпня 2019 року склала 19,8 млрд грн. Це на 2,9 млрд грн, або на 17,2 %, більше аналогічного періоду 2018 року (16,9 млрд грн). 
 
Про це повідомив голова Державної податкової служби Сергій Верланов на своїй сторінці у Facebook.
 
 
За словами голови ДПС, подібного результату податківцям вдалося досягти завдяки наполегливій аналітичній роботі та ефективному відпрацюванню сектору мінімізаторів, у тому числі компаній, які використовують з метою конвертації. 
 
“Наполеглива аналітична робота – вже дозволяє приносити мільярди у державний бюджет. Без “маски-шоу”, без “пресування” платників податків, без ганебних “планових штрафів”, – зазначив Верланов. 
 
При цьому, станом на серпень 2019, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, база оподаткування зросла лише на 2,2% з 723 до 739 млрд грн, тобто майже не змінилася. 
“Ми робимо все, щоб Нова Податкова реалізувалася як справжня сервісна служба з якісним адмініструванням податків. Навіть перші кроки в цьому напрямі вже демонструють більшу ефективність, ніж у старої структури”, – підсумував Сергій Верланов.
 
Зазначимо, що відповідно до даних ДПС, загалом нарахування податку у 2019 році зросло на 12,8%. Так, у 2019 році нараховано податку на суму 152,6 млрд грн, що на 17,5 млрд грн більше аналогічного періоду минулого року (135,1 млрд грн).
Джерело: www.112.ua