Новини України та світу

Заступник Ради Нацбанку і президент KSE: біографія міністра економіки Тимофія Милованова

Заступник Ради Нацбанку і президент KSE: біографія міністра економіки Тимофія Милованова

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України очолить 44-річний Тимофій Милованов – почесний президент Київської Школи Економіки (KSE), співзасновник VoxUkraine та заступник Ради Національного банку України. Розповідаємо, що відомо про нового міністра.

Тимофій Милованов народився та виріс у Києві. Має два дипломи магістра – КПІ та Києво-Могилянської Академії. Також отримав ступінь магістра економіки в Київській школі економіки і ступінь PhD з економіки в Університеті Вісконсин-Медісон.

Що відомо про Тимофія Мілованова

У 2015 році став членом Міжнародної академічної ради KSE та заступником редактора академічного журналу “Review of Economic Design”. З 2016 року – член Ради Національного банку України та заступник голови Ради НБУ.

Також Милованов є співзасновником аналітичної платформи VoxUkraine, що об’єднує групу глобальних економістів. Її основною метою є діяльність, спрямована на розвиток економічної дискусії і надання якісної аналітики економічних та інших найважливіших процесів в Україні.

Викладав в Університеті Бонна, Університеті штату Пенсильванія, Пенсильванському університеті та Університеті Піттсбурга.

Заступник Ради Нацбанку і президент KSE: біографія міністра економіки Тимофія Милованова

Його дослідження у сфері теорії ігор, теорії контрактів та інституційного дизайну публікувалися у провідних міжнародних наукових журналах “Review of Economic Studies” та “Journal of Economic Theory”.

У 2014 і 2015 роках український Forbes включив Милованова до рейтингу “Top Economic Thinkers”.

Саме він влітку 2019 року організував тижневе навчання від Київської школи економіки для депутатів від “Слуги народу”.

Джерело Телеканал новини «24»
29.08.2019