Новини України та світу

Засновник онлайн-магазину з продажу марихуани втік у “Борисполі” під час депортації до Ізраїля

15 серпня український суд ухвалив рішення про депортацію ізраїльського наркобарона Амос Дов Сільвера

Джерело: 112.ua

Засновник онлайн-магазину з продажу марихуани втік у "Борисполі" під час депортації до Ізраїля

Засновник Telegrass – міжнародного онлайн-магазину з продажу марихуани, громадянин Ізраїлю і США Амос Дов Сільвер ввечері, 15 серпня, втік від правоохоронців в аеропорту “Бориспіль” під час його депортації. Про це пишуть ізраїльські ЗМІ.

Повідомляється, що вчора Верховний суд ухвалив рішення депортувати Сільвера з країни, проте українські правоохоронці не сповістили про це ізраїльську сторону і вирішили самостійно здійснити депортацію.

В аеропорту Сільвер пройшов паспортний контроль, з нього зняли електронний браслет, після чого він зайшов в дьюті-фрі і зник. За даними The Times of Israel, наркобарон втік від поліцейських за кілька секунд до посадки на літак у Тель-Авів.

Ні українські, ні ізраїльські правоохоронці ситуацію поки не коментували.

Новини за темою: У Києві поліція затримала чоловіка і жінку за викрадення авто і зберігання наркотиків

Нагадаємо, 15 серпня Верховний суд України задовольнив прохання Ізраїлю про видачу Амос Дов Сільвера.

Наркобарона затримали в Києві навесні 2019 року на вимогу ізраїльської поліції. У липні Київський апеляційний суд ухвалив рішення відпустити його під домашній арешт. 

За даними відкритих джерел, Telegrass — ізраїльська мережа дистрибуції марихуани, яка налічує понад 200 тис. членів. Ізраїльські поліцейські відзначали, що за допомогою TeleGrass були продані десятки тонн наркотиків, включаючи марихуану, кокаїн, екстазі та ін. 

Джерело: www.112.ua