Новини України та світу

Засновник клініки “Борис” став радником президента Зеленського

Засновник клініки "Борис" став радником президента Зеленського

Президент України Володимир Зеленський призначив ще одного позаштатного радника від 30 липня 2019 року. Мовиться про засновника мережі приватних клінік “Борис” Михайла Радуцького – відомого також як претендента на посаду міністра охорони здоров’я.

Указ президента 564/2019 вже оприлюднили на сайті глави держави. Михайло Радуцький балотувався до Верховної Ради від партії “Слуга народу” під номером 18, а отже – буде народним депутатом України.

Михайло Радуцький – це український підприємець, засновник та співвласник мережі приватних клінік “Борис”. У команді Зеленського його вважають експертом з питань реформи медицини.

У виборчому штабі політичної сили, що формуватиме монобільшість у новообраному парламенті та, відповідно, новий український уряд, Радуцького називали як ймовірного кандидата на посаду міністра охорони здоров’я.

За словами самого підприємця, він вирішив іти в політику, щоб “капіталізувати країну”. 

Засновник клініки "Борис" став радником президента Зеленського

Цікаво, що Михайло Радуцький вже має досвід співпраці із високопосадовцями. Зокрема, у 2014-2015 роках він працював заступником голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка, а з 2015 року був його радником.

Джерело Телеканал новини «24»
30.07.2019

Close