Новини України та світу

Засідання Нацради з ТБ щодо цифрових ліцензій на мовлення “112 Україна”, – онлайн-трансляція

Трансляцію можна переглянути тут

Джерело: 112.ua

Засідання Нацради з ТБ щодо цифрових ліцензій на мовлення "112 Україна", - онлайн-трансляція

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проводить засідання щодо цифрових ліцензій на мовлення для телеканалу “112 Україна“. 

На жаль, в негативному для “112 Україна” рішенні практично немає сумнівів, особливо з огляду на політичну ангажованість Нацради і її готовність прислужувати будь-якій владі. Так, у низки членів Нацради з липня 2019 року закінчилися повноваження, що де-факто визнала Верховна Рада, і прийняттям будь-яких рішень вони перевищують свої повноваження, а сама Нацрада не є правомочною. А заяви члена Нацради Костинського про те, що Нацрада “закриє гештальт”, позбавивши “112 Україна” ліцензій, вкотре підтверджують, що рішення в Нацраді приймаються заздалегідь, без будь-якої демократичної процедури, що є нонсенсом для демократичної держави.

Прийняти таке рішення раніше Нацраді забороняв суд. Однак суд скасував своє ж рішення після прямого впливу на суддів з боку влади, про що неодноразово писали в ЗМІ.

Крім того, як стало відомо “112 Україна“, влада для прикриття незаконних дій Нацради з ТБ організовує “мітинг” за участю більш ніж 300 проплачених “активістів”, які вже неодноразово погрожували телеканалу. І після однієї з таких погроз будівлю телеканалу “112 Україна” було обстріляно з гранатомета.

Джерело: www.112.ua

Close