Новини України та світу

Засідання Кабміну відбудеться у середу, робота міністерств не повинна зупинитися, – Бабак

На засіданні Кабміну приймуть відпрацьовані рішення, аби робота міністерств не призупинилася

Джерело: 112.ua

Засідання Кабміну відбудеться у середу, робота міністерств не повинна зупинитися, - Бабак

Перше робоче засідання новообраного Кабінету міністрів може відбутися у середу, 4 вересня. Про це в ефірі “112 Україна” заявила міністр розвитку громад і територій Альона Бабак. 

Вона зазначила, що в першу чергу Кабмін повинен прийняти рішення, які необхідні для продовження роботи міністерств.

Новини за темою: Кабмін вивчає можливість проведення перепису населення у 2019 році, – Гончарук 

“Скоріше за все, стандартне засідання Кабміну буде, як завжди, у середу. Зараз ми усі готуємо рішення на Кабмін, які вже відпрацьовані і мають просто не зупинити роботу міністерств. Я сьогодні зустрічаюся з керівниками підрозділів для того, щоб побачити чи є необхідні нагальні рішення, що пройшли усі процедури і можуть бути винесені на Кабмін. Рішень багато”, – сказала Альона Бабак. 

Також вона додала, перші рішення будуть адміністративного характеру, що стосуватимуться також перейменування міністерств. 

Новини за темою: Кабмін на першому засіданні обговорював програму уряду, яку представлять за місяць, – Коляда

“Об’єднання Міністерства палива з міністерством екології дуже багато людей сприймають неправильно, вважаючи, що це є втрата екологічного спрямування у політиці уряду. Навпаки, світова тенденція сьогодні об’єднувати паливо з екологією, бо сталість енергетичного забезпечення пов’язана з тим, як використовується все і як це впливає на довкілля, на кліматичні зміни”, – сказала Альона Бабак. 

Новини за темою: Макрон привітав Зеленського з новообраним Кабміном

Нагадаємо, одразу після затвердження нового складу Кабінету міністрів на засідання новообраної Верховної Ради IX скликання, президент України Володимир Зеленський відправив міністрів працювати. У свою чергу Альона Бабак заявила, що міністри зібралися не на засідання, а на робочу зустріч. 

Верховна Рада призначила прем’єр-міністром України Олексія Гончарука, міністром оборони – Андрія Загороднюка, а міністром закордонних справ – Вадима Пристайка.

Джерело: www.112.ua