Новини України та світу

Зараз звільнити складніше, ніж розлучитися: Гончарук наполягає на спрощенні трудових відносин

За його словами, бізнес уникає професійного працевлаштування співробітників, бо це передбачає обтяжливі обов’язки

Джерело: 112.ua

Зараз звільнити складніше, ніж розлучитися: Гончарук наполягає на спрощенні трудових відносин

В Україні треба спростити трудові відносини. Переконання у цьому висловив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає “Українська правда”.

“Має відбутися спрощення трудових відносин. Тому що зараз у нас часто взяти людину на роботу – це все одно, що її усиновити. Люди бояться брати когось на роботу, тому що потім ти нічого з цим не зробиш. Якщо людина тобі не підійшла, і ти помилився, ти попадаєш у гроші. Тому люди йдуть від того, щоб легально когось приймати на роботу”, – сказав Гончарук.

Він пов’язує високий рівень безробіття в Україні у тому числі з тим, що “легальне працевлаштування – це дуже небезпечно для бізнесу”.

“Вибачте, але легше розлучитися, аніж когось звільнити і над цим треба замислитися. Тому весь цей набір правил, який народився в Радянському союзі, в тому числі стримує нашу економіку, це робить її вразливою до криз”, – зауважив прем’єр-міністр.

Новини за темою: В Україні вважаються безробітними 387,1 тис. громадян, – Держстат

Нагадаємо, попереднє скликання Верховної Ради намагалося ухвалити новий Трудовий кодекс, але тоді депутати посварилися через дискримінацію ЛГБТ. Документ навіть не розглядали у сесійному залі у другому читанні.

Джерело: www.112.ua