Новини України та світу

Закон про імпічмент і зняття недоторканності з президента знаходяться в різних площинах, – експерт

Закон про імпічмент і зняття недоторканності з президента знаходяться в різних площинах, - експерт

Джерело: 112.ua

Закон про імпічмент і зняття недоторканності з президента знаходяться в різних площинах, і вони спірно корелюють один з одним. Таку думку в ефірі телеканалу “112 Україна” висловив політичний аналітик Сергій Лозовський.

На його думку, всі заяви про зняття недоторканності з фігури президента, які звучать зараз, носять умовний характер і подальші дії неможливі без прийняття закону про опозицію.

“Для того, щоб проголосувати недоторканність потрібно 300 голосів. Для того, щоб добрати відсутні 50, ці 50 повинні розуміти, в якому статусі вони перебувають. В іншому разі їх бажання буде торпедувати будь-які ініціативи уряду, який ні з ким не радиться”, – вважає Лозовський.

“З приводу, як корелює закон про імпічмент зі зняттям недоторканності з президента, спірне питання, оскільки це, по-моєму, в різних площинах. Якщо вже говорити про загальну недоторканності, то її потрібно знімати і з президента, в країні не повинно бути недоторканних, включаючи суддів, оскільки перед законом і перед богом всі повинні бути рівні”, – додав експерт, зазначивши, що єдиною групою, яка повинна користуватися правом недоторканності, можуть бути журналісти.

Нагадаємо, партія “Опозиційна платформа – За життя” заявила, що ініціює зняття недоторканності з президента України одночасно з прийняттям закону про зняття недоторканності народних депутатів.

Джерело: www.112.ua