Новини України та світу

Заборгованість із заробітної плати шахтарів може перевищити 1 млрд грн, – Волинець

Заборгованість станом на зараз становить 661 млн грн

Джерело: 112.ua

Заборгованість із заробітної плати шахтарів може перевищити 1 млрд грн, - Волинець

Заборгованість із заробітної плати шахтарів може перевищити 1 млрд грн. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив голова Конфедерації вільних профспілок та незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

За його даними вже за тиждень заборгованість зросте на 530 млн грн і перевищить 1 млрд грн. Станом на зараз шахтарям заборгували 661 млн грн. 

“На кількох десятках державних шахт зараз заборгованість по зарплатах становить 661 мільйон гривень, і через тиждень після виборів заборгованість зросте ще на 530 мільйонів і становитиме понад мільярд гривень”, – написав Михайло Волинець. 

Раніше для погашення заборгованості перед шахтарями Міністерство фінансів виділило 41 млн грн. Решта – близько 175 млн грн – це небюджетні кошти, які були отримані завдяки діям, що призвели до підвищення ефективності функціонування ринку вугілля в Україні.

Повідомляється, що так само на контролі перебуває й ситуація на державному підприємстві “Волиньвугілля”. Там до 20 червня також має бути повністю погашено заборгованість із заробітної плати перед 1 тич. 200 гірниками за квітень поточного року.

Джерело: www.112.ua