Новини України та світу

За скільки часу в Україні можливо побороти контабанду: заява прем’єра Гончарука

За скільки часу в Україні можливо побороти контабанду: заява прем'єра Гончарука

Новообраний прем’єр-міністр України Олексій Гончарук переконаний, що контрабанду в Україні можна побороти до кінця 2019 року, тобто за 5 місяців. Наразі – це одна з головних проблем країни, над якою працюватиме уряд та новий голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

Гончарук на зустрічі з журналістами в Києві відзначив, що довіряє Нефьодову і впевнений, що голова митниці зможе знищити контрабанду, пише “Інтерфакс-Україна”.

Контрабанда – це також історія, яку ми маємо перемогти цього року. Є Макс Нефьодов. Я йому дуже довіряю і вважаю, що він дуже сильний менеджер, чесна людина. Я дуже сподіваюся на те, що вже цього року контрабанда як системне явище піде в минуле. За різними оцінками, обсяг контрабанди оцінюється в мільярди доларів,
– наголосив Гончарук.

Глава уряду пояснив, що Україна має цього все необхідне – потрібно лише кілька місяців, аби налагодити роботи системи.

“Для цього є все – є СБУ, є Держприкордонслужба з новим менеджером, є Макс Нефьодов на митниці. Йому потрібно кілька місяців для того, щоб зробити систему керованою, тому що зараз це швидше “мозок без рук і ніг”, – пояснив прем’єр.

За його словами, побудова такої великої державної машини (системи) потребує часу. Проте, вона у будь-якому разі має повноцінно функціонувати, і це має бути зроблено до кінця року.

Гончарук наголосив, що перемога над контрабандою допоможе залучити додаткові ресурси до бюджету, що допоможе уряду у виконанні завдання президента “подолати бідність”.

Джерело Телеканал новини «24»
30.08.2019