Новини України та світу

За 10 днів у Сирії внаслідок авіаударів загинуло понад 100 мирних мешканців

Внаслідок останньої кампанії авіаударів з боку уряду Срії і його союзників були вражені медичні установи, школи, ринки, пекарні та інші об’єкти цивільної інфраструктури

Джерело: 112.ua

За 10 днів у Сирії внаслідок авіаударів загинуло понад 100 мирних мешканців

За останні 10 днів на території Сирії внаслідок авіаударів по цивільних об’єктах загинуло понад 100 осіб, серед яких кілька десятків дітей. Про це повідомила Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет, передає прес-служба ООН.

Новини за темою: Росія та Іран тісно співпрацюють у Сирії, – Помпео

“Лише внаслідок авіаударів за останні 10 днів у восьми місцях в Ідлібі і двох у сільських районах Алеппо були зафіксовані жертви серед цивільного населення – щонайменше 103 мирних жителя, у тому числі близько 26 дітей”, – зазначила Бачелет.

За її словами, внаслідок останньої кампанії авіаударів з боку уряду Срії і його союзників були вражені медичні установи, школи, ринки, пекарні та інші об’єкти цивільної інфраструктури.

Новини за темою: 22 мирні жителі загинули внаслідок авіаударів у Сирії

Вона акцентувала увагу на тому, що всі ці цивільні об’єкти постраждали не випадково, і ігнорування світовою громадськістю подібної ситуації в Сирії свідчить про нездатність до лідерства найбільш могутніх країн світу.

Разом з тим, Верховний комісар ООН з прав людини наголосила, що навмисні напади на цивільних осіб є військовими злочинами, і ті, хто віддавав накази або здійснив їх, понесуть кримінальну відповідальність за свої дії.

З 2011 року в Сирії було вбито кілька сотень тисяч дітей, жінок і чоловіків, додала Бачелет.

13 липня повідомлялося, що в ООН звинуватили представників сил Башара Асада у використанні забороненої зброї в мирних поселеннях, а також голоду в якості засобу ведення війни.

Джерело: www.112.ua

Close