Новини України та світу

З початку року в Україні більше 200 тисяч дітей отримали “пакет малюка”

Всього з початку дії програми майже 300 тис. дітей отримали одноразову натуральну допомогу

Джерело: 112.ua

З початку року в Україні більше 200 тисяч дітей отримали "пакет малюка"

З початку року в Україні більше 200 тисяч дітей отримали “пакет малюка”. Про це у відповідь на інформаційний запит 112.ua повідомили у прес-службі Міністерства соціальної політики України.

Так, з початку дії реалізації постанови Кабміну від 20 червня 2018 року №512 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакет малюка” 297 тис. 776 дітей отримали “пакет малюка”, у тому числі 201 тис. 949 дітей забезпечено “пакунком малюка” у поточному році.

Новини за темою: В Україні майже 200 тисяч осіб отримують виплати як матері-одиначки

Нагадаємо, що 8 серпня було оприлюднено постанову Кабінету міністрів України “Про реалізацію експериментального проекту по створенню сприятливих умов для реалізації прав дитини”, яким, зокрема, затверджено порядок надання комплексної послуги “е-Малюк”.

Проект “е-Малюк” дозволить громадянам отримати 10 послуг держави, пов’язаних з народженням дитини, за однією електронною заявою відразу в пологовому будинку. Передбачається зменшення кількості необхідних візитів з 11 до 0, а кількості документів, що вимагаються – з 37 до 1.

Джерело: www.112.ua

Close