Новини України та світу

Ювілейний “Книжковий Арсенал” змінює дату фестивалю через коронавірус

Захід, запланований на травень, проведуть наприкінці серпняУ зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася у світі з поширенням коронавірусу, переноситься Х Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал”, який було заплановано в Києві на травень, на більш пізні дати – кінець серпня 2020 року.

Як повідомляється на сайті “Мистецького арсеналу”, фестиваль є міжнародною подією, яка щорічно збирає понад 100 іноземних гостей, понад 200 видавців і культурних інституцій, понад 50 тисяч відвідувачів, а безпека відвідувачів і учасників – на першому місці.

“Ми готові провести “Книжковий Арсенал” в цьому році. Однак розуміємо, що він не зможе бути таким, яким ми його спланували. І ми віримо, що він так само необхідний нашим учасникам і нашим відвідувачам. Потрібен не в онлайні, а в реальному житті, в унікальному просторі історичної будівлі Арсеналу, його неповторній естетичній книжковій атмосфері. Тому команда “Книжкового Арсеналу” продовжує роботу над підготовкою фестивалю. Уточнені дати ми повідомимо додатково. Якщо ситуація знову зміниться, ми будемо мінятися разом з нею”, – зазначила координатор фестивалю Юлія Козловець.

Нагадаємо, Х “Книжковий Арсенал” було заплановано на 20-24 травня 2020 року. Темою фестивалю обрано “оптимісти скептики”, її куратором став літературознавець Ростислав Семків. 

Як повідомлялося раніше, керівники культурних інституцій звернулися до уряду з проханням про підтримку в період карантину.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close