Новини України та світу

“Європейська солідарність” під час засідання покинула сесійну залу

Депутати ЄС не хотіли бути присутніми при такому “ґвалтуванні законодавства”

Джерело: 112.ua

"Європейська солідарність" під час засідання покинула сесійну залу

Народні депутати фракції “Європейська солідарність” покинули сесійну залу до завершення засідання нової Верховної Ради IX скликання у знак протесту проти порушення регламенту роботи парламенту. Відповідний допис на своїй сторінці у Facebook опублікувала нардеп Ірина Геращенко.

В “ЄС” вважають, що голосування за пропозиції поручити профільним комітетам роздивитися ряд законопроектів і за скорочення процедури внесення альтернативних проектів не було в порядку денному в четвер, тому голосувати за них не треба було.

“Поручення голови ВР дати комітетам доручення розглянути законопроекти як невідкладні. Хоч це не треба голосувати. Або ж треба проголосувати за внесення цих законопроектів в порядок денний і дати право і час на внесення альтернативних. Текстів законопроектів на сайті немає. Є назви. Бурхлива діяльність заради бурхливої діяльності”, – пише Геращенко.

За словами Геращенко, їх команда намагалася донести до “слуг”, що не потрібно “перетворюватися на кнопкодавів і тиснути-тиснути-тиснути на зелене”, але безуспішно.

Співголова фракції Артур Герасимов в кулуарах пояснив журналістам, що в сесійній залі відбувається “ґвалтування законодавства”, тому в депутати “ЄС” вирішили покинути засідання. 

Нагадаємо, перше чергове засідання першої сесії Верховній Раді IX скликання розпочалося 29 серпня о 10:00 і тривало до 2-ї ночі 30 серпня. 

Верховна Рада вирішила ряд кадрових питань, а також парламент попередньо підтримав внесення змін до Конституції стосовно обмеження депутатської недоторканності. 

Наступну сесію Верховна Рада розпочне 3 вересня. 

Датальніше про рішення парламенту на першому засідання можна прочитати тут. 

Джерело: www.112.ua