Новини України та світу

ЄС засудив масові затримання на мітингу в Москві

Офіційний представник ЄС закликає владу Росії до дотримання міжнародних зобов’язань при проведенні місцевих виборів, які відбудуться у вересні

Джерело: 112.ua

ЄС засудив масові затримання на мітингу в Москві

Затримання більше тисячі учасників акції протесту в Москві є порушенням права на свободу зборів і вільне вираження думок. Про це заявила офіційний представник ЄС Майя Косьянчич.

Від імені ЄС вона закликала владу Росії до дотримання міжнародних зобов’язань при проведенні місцевих виборів, які відбудуться у вересні.

“Ми очікуємо, що російська влада при проведенні цих виборів буде дотримуватися зобов’язань перед ОБСЄ та інших міжнародних зобов’язань”, – наголосила Косьянчич.

Раніше повідомлялося, що в центрі Москви правоохоронці затримали понад 1 тис. учасників мітингу за вільні вибори в міськдуму. Варто відзначити, що під час затримань активістів силовики били учасників мітингу кийками, застосовували силу навіть тим, хто вже лежав на землі.

Нагадаємо, в Москві біля будівлі мерії проходив мітинг “Допускай” з вимогою допустити до виборів у Мосміськдуму незалежних кандидатів. 

Джерело: www.112.ua