Новини України та світу

Єлизавета ІІ призупинила роботу парламенту на прохання Джонсона, – британські ЗМІ

Палата громад втратить кілька днів для засідання щодо виходу Великої Британії з ЄС

Джерело: 112.ua

Єлизавета ІІ призупинила роботу парламенту на прохання Джонсона, - британські ЗМІ

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ затвердила призупинку роботи Палати громад на період з другого тижня вересня до 14 жовтня на прохання прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона. Про це повідомляє Independent. 

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон сьогодні попросив Єлизавету ІІ призупинити роботу парламенту з другого тижня наступного місяця. Це обмежить можливість депутатів блокувати Brexit, повідомляє Sky news.

Призупинка роботи парламенту призведе до втрати парламентом кількох днів для засідання на тему запланованого на 31 жовтня виходу Великої Британії з ЄС, пише британське видання. Проте Джонсон заперечує цю інформацію. Він зазначив, що в депутатів буде достатньо часу для обговорення Brexit до і після вирішального саміту лідерів ЄС у Брюселі 17 жовтня. 

Спікер Палати громад Джон Берков і колишній канцлер Філіп Хаммонд назвали рішення Джонсона конституційним свавіллям. 

Новини за темою: Шанси на укладення угоди щодо Brexit зросли, – Джонсон

Лідер лейбористів Джеремі Корбін заявив, що подібні дії є загрозою для британської демократії. Якщо Джонсон впевний у своїх планах, то він повинен ділитися ними з суспільством, додав Корбін. 

Нагадуємо, що 24 червня 2016 року стало відомо, що понад 51% британців на референдумі проголосували за вихід країни з Євросоюзу. Джонсон обіймає посаду прем’єр-міністра Великої Британії з 24 липня 2019 року, він не одноразово обіцяв, що країна вийде з ЄС 31 жовтня.

Джерело: www.112.ua