Новини України та світу

Є одна людина, яка про цю історію знає все, – Щербина про справу Байдена

Є одна людина, яка про цю історію знає все, – Щербина про справу Байдена

Є одна людина, яка про цю історію знає все, – Щербина про справу Байдена

Щербина додав: якщо цю всю історію правильно подати й правильно розкрутити під час розглядів імпічменту Трампа у Конгресі, це може бути серйозною проблемою для Байдена. Адже всі чудово знають, що Злочевський – це давній партнер Андрія Клюєва.

Що Гантер Байден, Девон Арчер та Олександр Квасневський з’явилися в борді “Бурізми” одразу після втечі Клюєва з України, одразу після втечі минулої влади,
– наголосив журналіст.

Й зауважив, що загалом серед гравців газового ринку панувала думка, що компанія таким чином поставила собі “американську кришу”. 

Справа “Бурізми”: що відомоАнтикорупційне розслідування стосується справи газової компанії “Бурізма”, де замішаний син Джо Байдена – прямий конкурент Трампа на виборах. З 2014 року Гантер Байден був у керівництві скандальної компанії колишнього міністра екології часів Януковича – Миколи Злочевського. На ексчиновника подали в розшук через незаконно отримані дозволи на видобуток газу.

Скандальна розмова Зеленського з Трампом: деталі 

У липні під час телефонної розмови Дональд Трамп нібито пообіцяв Володимиру Зеленському, що стосунки між країнами покращаться, якщо Україна поновить розслідування у справі газової компанії “Burisma”. Розслідування справи може негативно вплинути на рейтинг суперника Трампа, що вважають втручанням у президентські перегони.

Через телефонний скандал спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила про початок формальної процедури імпічменту президента Дональда Трампа. 25 вересня Білий Дім оприлюднив стенограму розмови Зеленського з Трампом. Вона засвідчує, що Дональд Трамп таки говорив Володимиру Зеленському, що “було б добре”, якби той вивчив справу Джо Байдена.

Джерело Телеканал новини «24»
26.09.2019

Close