Новини України та світу

Янукович звернувся до українців: Перші кроки Зеленського дають надію на мир

Він в черговий раз назвав Майдан державним переворотом і звинуватив ПорошенкаВ день шостої річниці розстрілів на Майдані, 18 лютого, Віктор Янукович написав звернення до українців, у якому розповів, що сподівається на мир в Україні. Це звернення адвокат Януковича Віталій Сердюк опублікував на своїй сторінці в Facebook.

“Після виборів Президента 2019 року народ України усунув від влади Порошенко, давши шанс президенту Зеленському і його команді об’єднати Україну. Перші кроки Зеленського дають надію на мир, справедливість і встановлення стабільності в країні. Потрібно щодня пам’ятати і працювати над тим, що було обіцяно українському народу. На цьому шляху потрібні союзники, компетентні виконавці… Я буду робити все, щоб країна не втратила цю надію, щоб мир і стабільність прийшли на нашу землю”, – написав Віктор Янукович.

Також колишній президент України вкотре заявив, що події на Майдані в 2014 році були нібито державним переворотом, який розділив країну. При цьому він звинуватив п’ятого президента України Петра Порошенка в розпалюванні “конфлікту на Донбасі”.

Нагадаємо, що в 2014 році в період з 18 по 20 лютого загинуло понад сто протестувальників на Майдані. Їх назвали Небесною Сотнею. Тепер щорічно 18 лютого вшановують пам’ять загиблих. 

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close