Новини України та світу

Якщо всі політикани зійдуть з історичної арени, то православна єдність відновиться, – Толочко

За його словами, Хрещення Русі є дуже важливим для українців, росіян і білорусів, тому що “ці три по-справжньому братні народи вийшли з єдиної, образно кажучи, Дніпровської купелі та проросли з єдиного коріння”

Джерело: 112.ua

Якщо всі політикани зійдуть з історичної арени, то православна єдність відновиться, - Толочко

Історик та академік НАН України Петро Толочко висловив думку, що якщо всі політикани зійдуть з історичної арени, то православна єдність відновиться. Про це він заявив під час марафону “Ми люди” на телеканалі “112 Україна“.

“Спільної мови не можуть знайти наші політики. Я думаю, що між простими людьми, росіянами, українцями та білорусами, такої неприязні нема. Я думаю, що ці політикани всі зійдуть з історичної арени і наша східнослов’янська православна єдність відновиться у своєму колишньому вигляді”, – сказав Толочко.

За його словами, Хрещення Русі є дуже важливим для українців, росіян і білорусів, тому що “ці три по-справжньому братні народи вийшли з єдиної, образно кажучи, Дніпровської купелі й проросли з єдиного коріння”. Воно дало східнослов’янському населенню швидкий прогрес у своєму розвитку.

Нагадаємо, 27 і 28 липня відбуватимуться хресні ходи, присвячені 1031-й річниці Дня Хрещення Київської Русі. У центрі столиці 28 липня обмежать дорожній рух у зв’язку зі святкуванням Хрещення Київської Русі.

Джерело: www.112.ua

Close