Новини України та світу

Як яблука допоможуть наростити м’язи та схуднути

Як яблука допоможуть наростити м'язи та схуднути

Шкірка яблук містить урсолову кислоту речовина, яка стимулює ріст м’язів, про це свідчить дослідження вчених з США.

Згідно з даними, які були отримані дослідниками з Університету Айови, яблучна шкірка може бути ефективним засобом профілактики ожиріння і передчасного старіння – все завдяки тому, що вона допомагає зміцнити й навіть наростити м’язи.

В ході свого дослідження вчені займалися пошуком засобу для боротьби з м’язовою атрофією. Вони вивчали гени хворих атрофією людей, які відповідальні за м’язову активність. Проводячи випробування з різними субстанціями, фахівці виявив, що урсолова кислота сприяє “перепрограмуванню” генів, що викликають м’язову атрофію і відкладання жиру.

Як яблука допоможуть наростити м'язи та схуднути

Під її впливом замість ослаблення м’язової маси гени, навпаки, починають сприяти її розвитку. Попутно, на тлі зміцнення і зростання м’язів оздоровлюються інші процеси в організмі – зокрема, поліпшується чутливість до інсуліну і скорочується жирова маса.

Урсолова кислота прискорює ріст м’язів до 15 відсотків, більш ніж наполовину зменшує жирові відкладення і знижує рівень цукру і холестерину в крові.

Вчені відзначають, що цієї речовини особливо багато в яблучній шкірці. Не дивно, що попередні дослідження не раз підтверджували здатність яблук давати ефект схуднення при регулярному споживанні.

Джерело Телеканал новини «24»
14.07.2019